• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд визначив перелік пріоритетних сфер діяльності

ред. Uteka.ua

29.08.2016 139 0 0

Уряд прийняв розпорядження від 08.08.16 р. № 612-р Питання розроблення політики в деяких пріоритетних сферах діяльності .

Документом визначено пріоритетні сфери діяльності, які потребують затвердження політичної пропозиції.

Зокрема, це реформування податкової системи; модернізація системи фінансування охорони здоров'я, реалізація урядової політики у сфері теплоенергетики, реформа системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, реформування системи надрокористування.

Також затвердження політичної пропозиції потребують нові підходи до сприйняття державної мови, нова українська школа, земельна реформа.

Окрім цього, в документі йдеться і про відновлення мережі автомобільних доріг та формування якісно нової системи управління та фінансування дорожнього господарства, реформування залізничного транспорту, здійснення контролю за рухом вантажного транспорту на дорогах загального користування, приєднання України до Європейського авіаційного простору; удосконалення системи державного управління на морському і річковому транспорті та у сфері торговельного судноплавства.

Окрім цього, документ охоплює кілька важливих напрямів реформування - системи іномовлення, дипломатичної служби, системи державної підтримки сільського господарства, системи державного внутрішнього фінансового контролю на 2016-2020 роки.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали