Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Правила розміщення інформації про публічні закупівлі плануються до змін

08.04.2020 110 0 0

На сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для ознайомлення та публічного обговоренняпроєкт наказу щодо запровадження нового порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, а також подання документів, звернень та скарг і отримання повідомлень через цю систему.

Відтепер інформація має розміщуватися виключно в електронних полях, визначених адміністратором ресурсу. Відповідні документи завантажуються через електронне робоче місце учасника системи електронних закупівель, уповноваженого чи контролюючого органу тощо. Якщо документи чи іншу інформацію завантажено в систему поза електронними полями, а інформація в електронних полях відрізняється від завантаженої, автентичною вважається та інформація, яку розміщено в електронних полях.

Інформація, занесена в електронні поля, завіряється електронним підписом посадової особи і може відображатися у вигляді документа, доступного для друку. Інформація на веб-порталі оприлюднюється в автоматичному режимі.

Щоб отримати доступ до автоматизованого робочого місця, слід зареєструватися на електронному майданчику одним зі способів, передбачених порядком, установленим Кабінетом Міністрів України. Це стосується і органів оскарження та державного фінансового контролю. Розміщення інформації всіма установами, які не є учасниками закупівель, відбувається також безкоштовно. Розмір платні, що стягується з учасника закупівель за надання інформації та документів, необхідних для участі у закупівлях, визначається порядком, згаданим вище. Усі авторизовані електронні робочі місця отримують право на технічну підтримку у разі технічних збоїв під час внесення інформації.

Цей документ набуває чинності другого дня після його оприлюднення. Одночасно втрачають силу попередні накази, видані у березні 2016 року (зі змінами).

www.me.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали