• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Правила здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації змінено

19.08.2019 206 0 0

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку і правил здійснення обов’язкового авіаційного страхування цивільної авіації.

Урядове рішення дозволить оптимізувати рівень мінімальних страхових сум (лімітів відповідальності) щодо страхування відповідальності експлуатанта аеропорту (аеродрому, вертодрому) та сертифікованих суб’єктів наземного обслуговування за шкоду, заподіяну третім особам, спростить процедури визначення мінімальних страхових сум відповідальності для суб’єктів наземного обслуговування, а також привести їх до єдиної грошової одиниці виміру.

Зокрема передбачено, що у договорах страхування страхові суми (ліміти відповідальності) за необхідності можуть встановлюватися в інших валютах, ніж визначені мінімальні страхові суми (ліміти відповідальності) у цих Порядку і правилах. У такому випадку страхувальник самостійно повинен контролювати розміри цих страхових сум (лімітів відповідальності) та забезпечувати страхування не нижче рівнів, визначених цими Порядком і правилами.

У разі коли суб’єкт наземного обслуговування надає послуги в аеропортах (на аеродромах, вертодромах, постійних злітно-посадкових майданчиках) із загальною річною кількістю повітряних суден (відправлені та прибулі) з різних груп, мінімальна страхова сума (ліміт відповідальності) визначається згідно з групою, в якій розміри мінімальної страхової суми (ліміту відповідальності) найбільші.

Страхувальники самостійно повинні оцінювати розміри ризиків та забезпечувати страхування на відповідному рівні, але не нижче визначеного рівня.

Крім того нове положення передбачає що строк обґрунтованого письмового повідомлення про відмову в страховому відшкодуванні становить 15 діб після закінчення страхового розслідування.

www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали