Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи вплине моніторинг на якість послуг мобільного зв'язку

20.04.2021 48 0 0

Комітет з питань цифрової трансформації на засіданні 14 квітня розглянувпроект Закону про внесення змін до Закону України «Про телекомунікації» та деяких інших законів (щодо моніторингу якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку), № 4465.

Законопроектом пропонується внесення змін до Закону України «Про радіочастотний ресурс України», Закону України «Про телекомунікації»та Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» щодо моніторингу якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку, зокрема:

  • на рівні закону надати визначення поняття «моніторинг якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку»;
  • визначити суб’єкт господарювання, який буде уповноважений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації на проведення моніторингу якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку;
  • посилити державний нагляд (контроль) за додержанням якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку, в тому числі шляхом проведення позапланових перевірок;
  • розширити повноваження діяльності державного підприємства у сфері якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку, що перебуває у сфері управління регуляторного органу.

За словами Заступника голови Комітету Олександра Федієнка, завдяки законопроекту держава отримає механізм визначення якості мобільного зв’язку. Його ухвалення сприятиме забезпеченню громадян якісним мобільним зв’язком та доступом до широкосмугового Інтернету.

За результатами обговорення Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо моніторингу якості послуг мобільного зв’язку № 4465.

https://www.rada.gov.ua 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали