• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Порядок формування Реєстру великих платників податків буде змінено

25.11.2019 250 0 0

Мінфін хоче скоригувати Порядок формування Реєстру великих платників податків (далі - ВПП). Для цього уже напрацьований проект змін до вказаного Порядку.

Вони передбачатимуть особливості зміни основного та неосновного місця обліку ВПП.

ВПП, які не обліковуються в контролюючих органах, що здійснюють супроводження ВПП, зобов'язані не пізніше 15 листопада поточного року подати заяву за формою № 1-ОПП до Офісу ВПП, а заяву за ф.№17-ОПП - до Офісу ВПП та/або його територіальних підрозділів щодо наявних у межах населеного пункту за місцезнаходженням Офісу ВПП або його територіальних підрозділів.

Щодо ВПП, які не подали до відповідного контролюючого органу заяви за формою № 1-ОПП та № 17-ОПП у відведений строк, ДПС приймає рішення про зміну місця обліку та переведення на облік до Офісу ВПП.

Рішення ДПС про зміну місця обліку та переведення на облік до Офісу ВПП надсилатимуть ВПП, які не подали в установлені терміни заяву про взяття на облік. Робитимуть це у вигляді електронного повідомлення на електронну адресу, з якої надіслана остання прийнята ДПС податкова звітність, або на паперовому носії поштовим відправленням з повідомленням про вручення за формою № 2-ВПП. Переводять на облік ВПП за новим місцем обліку до Офісу ВПП з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр ВПП.

www.mof.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали