• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Підписано закон про протидію відмиванню грошей

30.12.2019 637 0 0

Закон спрямований на імплементацію відповідної директиви ЄС

Президент України підписав закон «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення».

Закон спрямований на імплементацію відповідної директиви Європейського союзу, а також на впровадження рекомендацій комітету Ради Європи, наданих за результатами п'ятого раунду взаємної оцінки України в сфері протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму, який затверджений на 55-му пленарному засіданні MONEYVAL.

Крім того, законом вносяться зміни до низки законодавчих актів, зокрема, до Кримінального кодексу, Кримінально-процесуальний кодекс, Кодекс адміністративного судочинства, Кодексу про адміністративні правопорушення та ряд законів.

Закон вступає в силу через чотири місяці з дня його опублікування.

Нагадаємо, Верховна рада прийняла в другому читанні законопроект №2179 «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення». За документ проголосували 246 народних депутатів.

rada.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали