Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Перелік товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2018 рік

Редакція

27.09.2017 761 0 0

Оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2018 рік ”.

Головною метою проекту постанови є формування раціональної структури експорту та імпорту окремих видів товарів і виконання відповідних міжнародних угод України шляхом затвердження переліків товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та обсягів квот.

Перелік товарів, зазначених у додатку 1 до проекту постанови, уноситься з метою уникнення масового вивезення золота та срібла, крім банківських металів, у якості сировини, створення умов для раціонального використання ресурсів держави.

Перелік товарів, зазначених у додатках 2 і 3 до проекту постанови, уносяться згідно з умовами Монреальського протоколу про речовини, що руйнують озоновий шар.

Перелік товарів, зазначених у додатку 4 до проекту постанови, уноситься на виконання вимог Угоди про вільну торгівлю між Республікою Македонія та Україною від 18.01.2001, ратифікованої Верховною Радою України 05.07.2001.

Перелік товарів, зазначених у додатку 5 до проекту постанови, уноситься з метою упередження неконтрольованому вивозу стратегічно важливого виду вугілля з країни та забезпечення рівноваги в енергетичній сфері.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали