Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Забезпечено оперативне покриття українським мовленням прикордонних територій

Редакція

15.12.2016 144 0 0

14 грудня 2016 року під час засідання Кабінету Міністрів України було прийнято проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення", розроблений Міністерством інформаційної політики України спільно з Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення.

Практично всі прикордонні регіони вражає пропаганда держави-агресора. Тому зараз на перший план виходить проблема швидкого й ефективного покриття телерадіомовленням усіх регіонів держави.

Із цією метою, Міністерство інформаційної політики спільно з представниками Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення розробило проект закону, метою якого є запровадження процедури оперативної видачі дозволів на тимчасове мовлення в тих регіонах, які потерпають від російської пропаганди в ефірі.

Зазначимо, в разі прийняття цього Закону, Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення отримає право видавати дозволи на мовлення в тих населених пунктах, де проблема відсутності українського мовлення та наявності російського є найбільш актуальною. У першу чергу це стосується Донецької, Луганської, Херсонської, а також Одеської, Харківської, Сумської та ін. прикордонних областей.

Перелік таких населених пунктів, де можлива буде видача таких дозволів, визначатиметься Кабінетом Міністрів України, виходячи з потреб інформаційної безпеки держави та наявності російського телерадіомовлення.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали