• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Про верифікацію достовірності інформації, поданої фізособами для отримання соцвиплат

ред. Uteka.ua

04.03.2016 654 0 0

Кабмін постановою від 18.02.16 р. № 136 затвердив Порядок здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування.

З метою здійснення верифікації та моніторингу на запит Мінфіну розпорядники бюджетних коштів, Нацбанк, Пенсійний фонд, фонди загальнообов'язкового державного соціального страхування, підприємства, установи і організації, банки та інші фінансові установи незалежно від форми власності подають інформацію, в тому числі персональні дані, про відкриті рахунки (поточні, кредитні, депозитні тощо), операції, залишок коштів на рахунках. У разі нарахування та отримання соціальних виплат, пільг, субсидій, призначених на сім'ю або домогосподарство, інформація подається щодо кожного члена сім'ї або домогосподарства.

Форма, строк та спосіб подання інформації визначаються Мінфіном у письмовому запиті. Інформація подається безоплатно.

Інформація за запитом може подаватися одноразово або періодично в обсягах, визначених Мінфіном, необхідних для здійснення верифікації достовірності інформації своєчасно та в повному обсязі.

Верифікація та моніторинг державних виплат здійснюються структурним підрозділом Мінфіну.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/card...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали