Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Нові умови страхування с/г продукції з держпідтримкою

Редакція

24.01.2017 306 0 0

Мінагрополітики та Нацкомфінуслуг прийняли наказ від 29.11.16 р. № 496/ 2957 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів щодо страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою".

Оновлено нормативно-правові акти щодо страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.

Зокрема, страхових ризиків виключено зневоднення на землях, які підлягають примусовому зрошенню або поливу. Також встановлено, що вигодонабувачем за договором є страхувальник або юридична особа, яка надає позику виробникам зерна з метою формування державного інтервенційного фонду шляхом проведення державних форвардних закупівель зерна, або призначена страхувальником особа (особи), яка (які) може (можуть) зазнати збитків у результаті настання страхового випадку.

Відповідно до змін, факт загибелі застрахованої озимої зернової сільськогосподарської культури повинен бути підтверджений Актом весняного огляду та/або врегулювання збитків, підписаної страхувальником (його представником) і страховиком (уповноваженою ним особою).

Встановлено, що страхова вартість розраховується за формулою, згідно з якою базова страхова вартість (дорівнює 1250 грн/га) множиться на індекс цін виробників промислової продукції (у відсотках), розрахований за даними Держстату за період з початку 2013 року на кінець року, що передує року укладення договору, поділений на 100.

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ.docx

Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали