Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Новини законодавства з 12 по 16 грудня 2016 року

Редакція

16.12.2016 475 0 0

НБУ зберіг діючі обмеження на грошово-кредитному і валютному ринках
Національний банк України продовжив діють тимчасові обмеження на грошово-кредитному і валютному ринках у зв'язку з наявністю ризиків для цінової і фінансової стабільності.

Взаємна адміндопомога в податкових справах: розширено перелік країн
Перелік доповнився такими країнами як: Бразилія, Науру, Ніуе, Барбадос і Чилі.

Затверджено Ліцензійні умови провадження госпдіяльності з виробництва ліків
Документом затверджені Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів).

Врегульовані питання держреєстрації актів цивільного стану
Іноземці та особи без громадянства для державної реєстрації шлюбу в Україні повинні пред'явити паспорт або документ, що посвідчує особу без громадянства заявника, та посвідку на постійне або тимчасове проживання або інший документ, що підтверджує законність перебування в Україні.

Щодо питань земельних відносин
Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, виключені з переліку документації із землеустрою, яка підлягає обов'язковій державній експертизі.

Затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання фінпослуг
Актом встановлюються вимоги до провадження зазначеної господарської діяльності з урахуванням особливостей кожного виду діяльності.

Спрощена процедура здійснення окремих видів госпдіяльності за декларативним принципом
Відтепер декларацію про відповідність матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства можна подавати на його вибір в електронній формі або в паперовій.

ГФС повідомляє про перенесення окремих робочих днів у 2017 році
Це розпорядження стосується винятково роботи органів доходів і зборів. А для платників податків може означати лише те, що при поданні звітності за I квартал 2017 року (до 10 травня включно) слід врахувати графік роботи ГФС.

Читайте також:
Новини законодавства з 5 по 10 грудня 2016 року

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали