Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Нова статзвітність про вантажні і пасажирські автоперевезення для ФОП

Редакція

03.08.2016 588 0 0

Держстат прийняв наказ від 28.07.16 р. № 133 Про затвердження форм державного статистичного спостереження № 51-вант (2 рази на рік) "Обстеження фізичної особи-підприємця, що здійснює вантажні автомобільні перевезення на комерційній основі" і № 51-пас (2 рази на рік) "Обстеження фізичної особи-підприємця, що здійснює пасажирські автоперевезення на маршруті" .

Документом затверджено форми державного статистичного спостереження зі статистики транспорту для фізичних осіб - підприємців:

- № 51-вант (2 рази на рік) "Обстеження фізичної особи - підприємця, що здійснює вантажні автомобільні перевезення на комерційній основі". Документ застосовується починаючи зі звіту за II тиждень квітня 2017 року та поширюється на ФОП, які виконують комерційні перевезення вантажів власним вантажним автотранспортом;

- № 51-пас (2 рази на рік) "Обстеження фізичної особи - підприємця, що здійснює пасажирські автоперевезення на маршруті". Документ застосовується починаючи зі звіту за II тиждень травня 2017 року та поширюється на ФОП, які здійснюють пасажирські автоперевезення на маршруті згідно з угодами, укладеними з органами місцевої влади всіх рівнів.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали