• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Нова форма Звіту з ЄСВ

04.07.2018 8071 0 1

У Мін’юсті України зареєстровано 11.06.2018 р. за № 692/32144 наказ Мінфіну України від 15.05.2018 р. № 511, яким викладено в новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого власним наказом від 14.04.2015 р. № 435.

Цей Порядок визначає процедуру, форму, строки подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до ДФС України, яка є центральним органом виконавчої влади, що реалізує, зокрема, державну політику з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державну політику у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування законодавства з питань сплати єдиного внеску, її територіальних органів.

Зокрема, для членів фермерських господарств, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, звітними періодами є календарні місяці, які формуються та відображаються у річній звітності, що подається до 1 травня року за результатами фінансового року. Звіт подається за формою № Д5 із зазначенням типу форми «початкова».

Наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його опублікування.

Додатки до порядку.doc

Завантажити

http://www.visnuk.com.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали

Нова форма Звіту з ЄСВ