Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

НКЦПФР вносить зміни до порядку здійснення емісії облігацій підприємств та МФО

Редакція

22.08.2016 147 0 0

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на черговому засіданні, яке відбулося 18 серпня 2016 року, схвалила зміни до Положення про порядок здійснення емісії облігацій підприємств, облігацій міжнародних фінансових організацій та їх обігу (Рішення НКЦПФР від  27 грудня 2013 року № 2998).

Проектом змінюються вимоги щодо забезпечення облігацій підприємств, зокрема, пропонується виключити такий вид забезпечення, як страхування ризиків непогашення основної суми боргу/непогашення основної суми боргу та невиплати доходу за облігаціями, а також виключити вимоги щодо обов’язкового забезпечення цільових облігацій третіми особами.

Змінами передбачено встановлення додаткових вимог щодо розкриття емітентом інформації про третіх осіб, які здійснюють забезпечення облігацій.

З метою захисту прав інвесторів змінюються також вимоги до складу фінансової звітності, що має надаватися до НКЦПФР для реєстрації випуску та проспекту емісії облігацій.

Зміни до Положення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті НКЦПФР, після чого надіслані на погодження до зацікавлених органів державної влади.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали