• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

НКЦПФР скасувала вимоги щодо відбитку печатки на документах організаторів торгівлі ЦП

ред. Uteka.ua

10.11.2017 119 0 0

НКЦПФР прийняла рішення від 05.10.2017 N 741 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку з питань провадження діяльності фондовими біржами (щодо використання печаток)".

Зокрема в Положенні про порядок складання адміністративних даних щодо здійснення діяльності організаторами торгівлі, оприлюднення інформації та подання відповідних документів до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку уточнено, що у разі якщо паперова форма даних має більше одного аркуша, такі дані мають бути прошнуровані, аркуші пронумеровані та засвідчені підписом керівника організатора торгівлі. На зворотному боці останнього аркуша робиться напис: "Прошнуровано, пронумеровано та засвідчено підписом керівника організатора торгівлі (кількість) аркушів".

В свою чергу із Положення про конкурс з визначення фондових бірж, на яких може здійснюватись публічне розміщення облігацій міжнародних фінансових організацій вилучено усі згадки про необхідність проставлення на документах відбитка печатки організатора торгівлі.

Рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали