• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Деякі питання щодо спецзасобів для зняття інформації з каналів зв’язку

ред. Uteka.ua

03.10.2016 373 0 0

Уряд прийняв постанову від 22.09.16 р. № 669 "Деякі питання щодо спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації".

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності, пов'язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів (СТЗ) для зняття інформації з каналів зв'язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, приведено у відповідність до законодавства щодо розроблення критеріїв належності та переліку технічних засобів негласного отримання інформації.

Документом конкретизовано кадрові, організаційні, технологічні вимоги до суб'єктів господарювання, які провадять вищезазначену господарську діяльність.

Крім того, визначено вичерпний перелік документів, що підтверджують відповідність суб'єкта господарювання вимогам ліцензійних умов.

Прийняття постанови також сприятиме запобіганню несанкціонованого розповсюдження та використання СТЗ суб'єктами, яким не надано право на здійснення оперативно-розшукової діяльності.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали