Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

НБУ впроваджує ризик – орієнтований підхід при здійсненні нагляду в сфері фінмоніторингу

Редакція

27.07.2017 240 0 0

Національний банк України впроваджує ризик-орієнтований підхід під час планування та проведення перевірок з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення. Новий підхід сприятиме підвищенню ефективності нагляду Національним банком за дотриманням банками та небанківськими фінансовими установами-резидентами, які є платіжними організаціями, членами чи учасниками платіжних систем, законодавства у сфері фінансового мониторингу.

У затверджених змінах були враховані пропозиції членів Незалежної Асоціації Банків України. Зокрема, збільшено строк, протягом якого банк/установа після отримання довідки про виїзну перевірку/акта із супровідним листом має право надати НБУ пояснення, заперечення щодо обставин, фактів порушень, висновків (за наявності), з трьох до семи робочих днів.

Вказані зміни передбачені постановою Правління Національного банку України № 66 "Про затвердження змін до Положення про порядок організації та проведення перевірок з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", яка затверджена 24 липня 2017 року.

Зміни набирають чинності з 27 липня 2017 року.

Джерело: https://bank.gov.ua/control/uk/publis...

24072017_66.pdf
Відкрити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали