• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

НБУ уточнив умови видачі банкам та НФУ ліцензій на здійснення валютних операцій

ред. Uteka.ua

07.09.2016 158 0 0

З 12 вересня 2016 року банки зможуть здійснювати технічне переоформлення наявних у них генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій без зазначення у ліцензіях інформації про своє місцезнаходження. Зміна місцезнаходження банку чи  небанківської фінансової установи (НФУ)  також не потребуватиме  отримання нової генеральної ліцензії.

Окрім того, Національний банк доповнив перелік підстав для відмови банкам у наданні та відкликанні генеральних ліцензій. Так, регулятор має право відмовити банківській установі   в наданні генеральної ліцензії, зокрема у разі:

·          застосування до банку заходів впливу або штрафних санкцій під час розгляду клопотання банку про надання генеральної ліцензії;

·          визнання Національним банком структури власності банку непрозорою;

·          визнання банку проблемним.

Відповідні зміни затверджені постановою Правління Національного банку України № 380 "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".

Цією постановою внесені зміни до Положення про порядок надання банкам і філіям іноземних банків  генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15 серпня 2011 року № 281. Також змінено Положення про порядок надання небанківським фінансовим установам, національному оператору поштового зв'язку генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 09 серпня 2002 року № 297.

Джерело: https://bank.gov.ua/control/uk/publis...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали