• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

НБУ розробив порядок відкриття і закриття рахунків виборчих фондів

28.02.2020 40 0 0

Національний банк України на виконання вимог Виборчого кодексу України, що набрав чинності 1 січня 2020 року, розробив порядок відкриття і закриття рахунків виборчих фондів.

Кодексом уніфіковані правові основи для підготовки і проведення виборів Президента України, народних депутатів України та місцевих виборів. Порядок відкриття і закриття рахунків виборчих фондів відповідно до норм Кодексу встановлюється Національним банком України за погодженням з Центральною виборчою комісією. Тож центральний банк розробив проект постанови Правління Національного банку України «Про Порядок відкриття і закриття рахунків виборчих фондів», що пропонується для громадського обговорення.

У проекті НБУ йдеться про встановлення обов’язку банкам повідомляти:

  • Центральну виборчу комісію (ЦВК) та Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) про відкриття рахунків виборчих фондів кандидатів на пост президента України, політичної партії, яка висунула кандидатів у народні депутати України у загальнодержавному виборчому окрузі, та їх реквізити;
  • регіональне або територіальне представництво ЦВК та НАЗК про відкриття поточного рахунку виборчого фонду кандидата у народні депутати України у загальнодержавному виборчому окрузі, та його реквізити;
  • територіальну виборчу комісію про відкриття рахунків виборчих фондів організації політичної партії, яка висунула виборчий список, кандидата в депутати в багатомандатному виборчому окрузі, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови, старости села, селища та їх реквізити.

bank.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали