Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

НБУ відмовився від конкурсів при відборі торгових майданчиків для продажу застав

Редакція

19.04.2016 170 0 0

Регулятор вніс відповідні зміни до Положення про відчуження Нацбанком майна, отриманого в рахунок погашення боргу за кредитами рефінансування

Національний банк вирішив при продажу заставного майна здійснювати закупівлю послуг замість проведення конкурсних торгів. Про це йдеться в постанові НБУ № 252 від 8 квітня.

Відповідні зміни НБУ вніс до Положення про відчуження майна, отриманого в рахунок погашення боргу за кредитами, наданими банкам (постанова № 218 від 16 квітня 2014 року).

Також виключені всі норми, що стосуються проведення конкурсів: пункт про оголошення конкурсу, перелік інформації про закупівлю такої послуги, критерії вибору переможця, процедура оформлення рішення про вибір переможця, скасування можливості закупівлі послуги з переговорної процедурі закупівлі.

Вимоги, які раніше висувалися до учасника конкурсних торгів, тепер застосовуються до організаторів торгів, послуги яких НБУ планує закуповувати.

При цьому скасований максимальний ліміт винагороди організатору торгів, яке платить НБУ (раніше передбачалося, що загальний розмір винагороди організатору електронних торгів може становити до 5% від ціни реалізованого лота).

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали