• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Податкові пільги для підприємств осіб з інвалідністю продовжать

24.12.2019 232 0 0

Президент України схвалив зміни до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов діяльності для підприємств та організацій, які засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю (законопроєкт №2439).

Законом подовжується дія пільгової ставки з податку на додану вартість (ПДВ) за операціями з постачання товарів та послуг, що виготовляються та постачаються організаціями чи підприємствами об’єднань осіб з інвалідністю.

Дію пільгової ставки (0%) продовжено до 1 січня 2025 року.

Законом також приведено законодавство у відповідність до положень Конвенції про права осіб з інвалідністю у частині вживання терміну «особа з інвалідністю» замість «інвалід» та приведено законодавство у відповідність до положень закону України «Про громадські об’єднання» у частині вживання термінологічної конструкції «громадське об’єднання» замість «громадська організація».

Як зазначається в пояснювальній записці до законопроекту, в Україні проживає понад 2,6 млн. осіб з інвалідністю. Автори законопроекту аргументують необхідність звільнення підприємств, заснованих особами з інвалідністю від сплати ПДВ тим, що заощаджені коши підприємства та організації осіб інвалідністю спрямовують на виробничі та соціальні потреби, що сприяє створенню робочих місць для людей з інвалідністю та надання їм громадськими об’єднаннями соціального захисту.

iportal.rada.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали