• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Нацбанк вніс зміни до деяких нормативно-правових актів

ред. Uteka.ua

24.11.2016 136 0 0

Нацбанк постановою від 22.11.16 р. № 403 ""Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".

Мета змін - вдосконалення порядку проведення деяких валютних операцій.

Зокрема, внесено зміни до Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валютах, якими уточнено, що за вкладним (депозитним) рахунком нерезидента-інвестора - юридичної особи можуть проводитися операції (за умови дотримання вимог, установлених нормативно-правовими актами Нацбанку, що регулюють порядок здійснення іноземних інвестицій в Україну), пов'язані з:

- відступленням власником такого рахунку на користь іншого нерезидента-інвестора прав вимоги за договором банківського вкладу (депозиту) щодо виплати грошової суми (вкладу) та процентів на неї. У такому випадку кошти з вкладного (депозитного) рахунку перераховуються на інвестиційний рахунок нерезидента-інвестора, якому були відступлені відповідні права вимоги за договором банківського вкладу (депозиту);

- реалізацією майнових прав на суму коштів, що зберігаються на вкладному (депозитному) рахунку, відповідно до договору застави коштів.

Постанова набрала чинності 23 листопада 2016 року.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали