• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Нацбанк дебюрократизував реєстрацію змін до кредитних договорів

ред. Uteka.ua

06.03.2017 85 0 0

Національний банк спростив процедуру надання документів для реєстрації змін до договорів на залучення резидентами кредитів в іноземній валюті від нерезидентів. Ці кроки зроблено в рамках дебюрократизації центральним банком операцій з іноземною валютою, яка проводиться паралельно із поступовою лібералізацією валютного регулювання.

З 04 березня 2017 року банкам не потрібно надавати до НБУ скан-копії документів під час реєстрації змін до кредитних договорів за наявності індикаторів ризикових фінансових операцій, якщо зміни стосуються виключно наступних випадків:

- зниження розміру процентної ставки, комісій, неустойки, інших платежів;

- переходу резидента-позичальника на обслуговування в інший уповноважений банк;

- зміни юридичної адреси позичальника;

- пролонгації строку кредиту, позики.

Перелік індикаторів ризикових фінансових операцій визначений Положенням про порядок здійснення банками аналізу та перевірки документів (інформації) про фінансові операції та їх учасників, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 15 серпня 2016 року № 369.

Відповідні зміни затверджені постановою Правління Національного банку № 18 від 02 березня 2017 року "Про внесення змін до Положення про порядок здійснення банками аналізу та перевірки документів (інформації) про фінансові операції та їх учасників".

Джерело: https://bank.gov.ua/control/uk/publis...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали