• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

МОЗ розробив механізм відшкодування вартості ліків

Редакція

04.07.2016 417 0 0

МОЗ розробив проект постанови КМУ «Про впровадження механізму повного/часткового відшкодування лікарських засобів».

Проектом передбачається введення з 1 жовтня 2016 року цілковитого/часткового відшкодування вартості ліків (за відповідним переліком міжнародних непатентованих назв) для груп населення, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303, з додатковим включенням дітей і підлітків у віці до 17 років включно.

Ціни на ліки для відшкодування не підлягають держрегулюванню, яке здійснюється відповідно до постанови Кабміну від 17.10.2008 № 955.

Лікарські засоби для відшкодування виписуються на рецептурних бланках за формою 1 із зазначенням міжнародної непатентованої назви та виду відшкодування (повне або часткове).

Постановою передбачається затвердити Порядок повного / часткового відшкодування і Перелік лікарських засобів для відшкодування.

На ліки для відшкодування постачальницько-збутові надбавки не перевищуватимуть 10% задекларованого зміни оптово-відпускної ціни з урахуванням податків, і торговельні (роздрібні) надбавки - не вище 25% закупівельної ціни.

Також для реалізації даної постанови потрібно буде затвердити Порядок розрахунку референтних цін відшкодування і встановити такі референтні ціни.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали