Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Мінекономіки затвердило порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці

17.11.2021 157 0 0

Мінекономіки затвердило порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці, що дозволить значно спростити ведення відповідної документації.

Організація роботи в системі управління охороною праці - важливий, але доволі складний процес, особливо для малого бізнесу. Наказ Мінекономіки відкриває нові можливості в системі управління охороною праці та дозволяє значно спростити ведення відповідної документації.

Відповідний наказ міністерства № 839-21 від 28 жовтня 2021 року був зареєстрований в Міністерстві юстиції України 11 листопада 2021 року за № 1488/37110.

Документом визначається єдиний порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці.

Впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці не є обов’язковим, це виключно альтернативний варіант, на вибір роботодавця. Кожне підприємство зможе обрати для себе зручний і комфортний формат.

Так, затвердження Порядку сприятиме: економії часу та підвищенню продуктивності внутрішніх процесів у суб’єктів господарювання, оптимізації внутрішніх та зовнішніх комунікацій, забезпеченню безперервного процесу проведенню онлайн навчання та інструктажів на виробництві в умовах пандемії та покращенню взаємовідносин між замовником та підрядними організаціями в системі управління охороною праці.

www.me.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали