Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Місцева влада вже можуть впроваджувати електронний квиток у міському транспорті

Редакція

11.05.2017 114 0 0

Закон № 1812-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті" набув чинності 7 травня 2017 року.

Виконавчі органи сільських, селищних і міських рад наділені правом приймати рішення про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті незалежно від форм власності. Також місцева влада повинна визначити особу, уповноважену на стягування плати за транспортні послуги в разі введення автоматизованої системи.

Порядок функціонування та вимоги до автоматизованої системи, а також види, форми носіїв, порядок обігу та реєстрації проїзних документів також визначається виконавчими органами місцевих рад.

Автоматизована система обліку оплати проїзду - програмно-технічний комплекс, призначений для здійснення обліку наданих транспортних послуг з допомогою електронного квитка.

У свою чергу, електронний квиток - проїзний документ встановленої форми, що дає право на проїзд після реєстрації в автоматизованій системі.

Таким чином, після введення електронного квитка адміністративний загрожує штраф за проїзд без реєстрації або компостування проїзного документа.

Право безкоштовного проїзду залишається в пільгових категорій громадян за умови наявності посвідчення та електронного квитка, який видається на безоплатній основі.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали