Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Карантин в Україні продовжили до 22 червня з деякими послабленнями

20.05.2020 295 0 0

Уряд підтримав рішення про продовження карантину до 22 червня, але з пом'якшенням карантину з 22 травня.

Це дозволить регіональним комісіям ТЕБ та НС посилювати протиепідемічні обмеження на місцях у разі виявлення спалахів захворювання. Або послаблювати їх, якщо це не суперечить встановленим обмеженням на загальнонаціональному рівні, а епідемічна ситуація відповідає трьом певним критеріям.

Поки текст постанови не оприлюднено. Воно буде доопрацьовано і опубліковано завтра.

Які карантинні обмеження скасовуються?

По-перше, Уряд прийняв рішення про відновлення з 22 травня роботи міського та приміського транспорту, з 25 травня - метро (зокрема, в Києві).

Регіони України, в яких за останні 7 днів в 100 000 населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР і ІФА тестів становить понад 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавируса, становить менше 50%, можуть послабити протиепідемічні заходи і поступово відновлювати роботу транспорту.

З 1 червня відновлюються також залізничні пасажирські перевезення в міському, регіональному, далекому внутрішньому і міжобласному сполученні. Крім цього, з 1 червня почнуть здійснюватися міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом. Однак, якщо це перевезення в регіон, в якому не діють ослаблення протиепідемічних заходів, дозволяється перевезення в межах 50% від кількості місць для сидіння при розсаджування пасажирів з вільним місцем поруч, спереду і ззаду.

У той же час з 15 червня дозволяється приймати і відправляти повітряні судна, що виконують регулярні пасажирські перевезення авіаційним транспортом.

По-друге, з 22 травня дозволено:

  • проведення спортивних змагань до 50 осіб і без глядачів;
  • проведення релігійних заходів (не більше однієї особи на 10 м2);
  • роботу міського та приміського транспорту;
  • діяльність готелів (без ресторанів)

З понеділка, 25 травня, буде дозволено:

  • робота метрополітену. 
  • відвідування дитячих садків.
1 из 1

www.kmu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали