• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Змінено правила затвердження економічних коефіцієнтів технологічних витрат електроенергії

Редакція

10.08.2017 185 0 0

НКРЕКП прийняла постанову від 27.07.2017 N 981 "Про затвердження Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних та прогнозованих технологічних витрат електроенергії".

Дія Положення поширюється на суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на закріпленій території на підставі відповідних ліцензій.

Щороку всі енергопостачальники не пізніше 01 березня подають до НКРЕКП документи, необхідні для затвердження допоміжного економічного коефіцієнту нормативних технологічних витрат електроенергії (ДЕКНТВЕ) і економічного коефіцієнту нормативних технологічних витрат електроенергії (ЕКНТВЕ).

НКРЕКП розглядає надані енергопостачальником матеріали у строк, що не перевищує 15 робочих днів з дня їх отримання, а також готує необхідні документи щодо затвердження ДЕКНТВЕ та ЕКНТВЕ на засіданні НКРЕКП, що проводиться у формі відкритого слухання.

Інформацію про прийняте рішення щодо затвердження ДЕКНТВЕ, ЕКНТВЕ та економічного коефіцієнту прогнозованих технологічних витрат електроенергії (ЕКПТВЕ) НКРЕКП доводить до відома енергопостачальника не пізніше 20 числа місяця, що передує прогнозному періоду.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали