• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Змінено правила щодо кіосків та інших тимчасових споруд для бізнесу

15.02.2021 461 0 1

Мінрегіон наказом від 23 листопада 2020 року № 284 затвердив зміни до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Зміни набрали чинності 09.02.2021 р.

Зокрема, у Порядку тепер новий вичерпний перелік документів, які заявник, який має намір встановити тимчасові споруди (далі - ТС), подає до відповідного виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або РДА разом із відповідною заявою у довільній формі про можливість розміщення ТС:

  • графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування ТС, виконані замовником у довільній формі на топографо-геодезичній основі М 1:500 кресленнями контурів ТС з прив'язкою до місцевості;
  • реквізити замовника (найменування/прізвище, ім'я та по батькові (за наявності) / місцезнаходження ТС / контактна інформація) та напрям підприємницької діяльності.

Також визначили, що холодильне та інше обладнання, яке розміщується поруч з ТС, необхідне для забезпечення санітарних заходів чи дотримання вимог санітарних норм, має бути передбачено схемою розміщення ТС, при цьому загальна площа, яка займає таке обладнання, не може перевищувати 25% площі цієї ТС.

Крім цього, уточнили: строк дії паспорта прив'язки ТС визначається органом з питань містобудування та архітектури відповідної ради або РДА з урахуванням строків реалізації положень містобудівної документації на місцевому рівні.

www.minregion.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали