Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Зміни в законодавстві з 30 жовтня по 3 листопада 2023 року

03.11.2023 330 0 0

Уряд розширив умови надання грантів на розвиток садів і теплиць

Уряд затвердив постанову від 27.10.2023 № 1125 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. № 738». Документ вдосконалює механізми надання грантів на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства. Постанова підготовлена Міністерством аграрної політики та продовольства.

Кабмін затвердив Положення з верифікації суб’єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану

Кабмін постановою від 31.10.2023 № 1132 затвердив Порядок реалізації експериментального проєкту з верифікації суб’єктів агропромислового комплексу в умовах воєнного стану.  Метою експериментального проєкту є створення умов для унеможливлення зловживань та порушень законодавства під час експорту товарів, що класифікуються за кодами згідно з УКТЗЕД.

Виплати ВПО тепер призначатимуться на сімʼю

З 1 листопада поточного року змінено правила оформлення виплат внутрішньо переміщеним особам (ВПО). Це стосується внутрішніх переселенців, які вперше звертаються за призначенням такої допомоги від держави. Зокрема, для оформлення виплат ВПО від сьогодні має звертатись одна особа від всієї сімʼї, а не кожен член родини окремо.

Президент підписав закон, який передбачає виплати компенсацій тим, хто за власний кошт відновив пошкоджене в результаті російської агресії житло

Президент Володимир Зеленський підписав закон України, який дозволяє здійснювати виплати компенсацій тим, хто за власний кошт відновив пошкоджене в результаті російської агресії житло.

Здійснювати операції з оброблення відходів можна за декларативним принципом – рішення Уряду

Кабмін вніс зміни до постанови від 18.03.2022 № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану». 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали