Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Зміни в законодавстві з 22 по 26 листопада 2021 року

26.11.2021 822 0 1

Запроваджено кримінальну відповідальність за шахрайство з ПДВ

Президент України 22 листопада підписав Закон від 17.11.2021 № 1888 «Про внесення змін до адміністративного та кримінального законодавства щодо запровадження діяльності Бюро економічної безпеки України».

У Кримінальному кодексі вводиться відповідальність за шахрайство з податком на додану вартість, як окремий вид кримінального правопорушення, розслідування якого віднесено до компетенції Бюро економічної безпеки України. Згідно з нормами Закону №1888 це буде стосуватися сум бюджетного відшкодування з ПДВ.

Уряд удосконалив процедуру реєстрації речових прав на нерухоме майно

Затвердженою постановою Уряду запроваджується інформаційна взаємодія з єдиними та державними реєстрами, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Мін'юсту, і автоматична перевірка та внесення до ДРРП відомостей про ідентифікованого суб’єкта речового права, обтяження на підставі відомостей, отриманих з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

З 26 листопада діє Порядок ведення обліку товарних запасів для ФОПів

Наказом Мінфіну від 03.09.2021 № 496 затверджено Порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб - підприємців, у тому числі платників єдиного податку. Документ поширюється на осіб, які згідно із Законом від 06.07.1995 № 265/95-ВР зобов’язані вести облік товарних запасів (далі – ТЗ) та продавати лише товари, відображені в такому обліку, та осіб, які фактично здійснюють продаж товарів (надання послуг) та/або розрахункові операції в місці продажу (на господарському об’єкті) (далі – місце продажу) підприємця.

З 26 листопада діє порядок щодо впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці

Мінекономіки затвердило порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці. Документом визначається єдиний порядок впровадження електронного документообігу в системі управління охороною праці.

Набув чинності закон про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві

Закон «Про Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві» визначає правовий статус, особливості утворення та засади діяльності Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві, встановлює порядок визначення критеріїв щодо суб’єктів підприємництва та фінансових установ, зобов’язання за кредитними договорами між якими можуть гарантуватися Фондом.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали