• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Змінено порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств

ред. Uteka.ua

21.04.2016 231 0 0

Фонд держмайна, АМКУ і НКЦБФР прийняли наказ, розпорядження і рішення від 15.03.16 р. № 295, 4-рп, 526 відповідно "Про затвердження Змін до Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств".

Уточнено, що конкурсна гарантія учасника - визначений відповідно до умов відповідного конкурсу внесок грошових коштів в розмірі 5% від початкової ціни пакета акцій об'єктів групи Г та паливно-енергетичного комплексу та 20% від початкової ціни пакета акцій об'єктів групи B на певний в інформаційному повідомленні про проведення конкурсу рахунок.

Якщо на участь в конкурсі надійшла заява від 1 потенційного покупця, якого визнано учасником конкурсу, або якщо до участі в конкурсі допущено лише 1 учасник конкурсу, ціна продажу пакета акцій акціонерного товариства встановлюється на підставі ціни, яку визначив покупець в своїй конкурсній пропозиції, але не може бути менше початкової ціни пакета акцій та вартості, встановленої в результаті незалежної оцінки, звіт про яку повинен бути дійсним на дату укладення договору купівлі-продажу такого пакета акцій.

У конкурсі мають право брати участь потенційні покупці, які відповідають кваліфікаційним вимогам та/або додатковим умовам участі в конкурсі (в разі їх встановлення). У конкурсі з продажу пакетів акцій розміром понад 50% (раніше - не менше 60%) статутного капіталу товариств групи Г можуть брати участь тільки інвестори, зацікавлені в довгостроковому розвитку товариств після приватизації, які відповідають кваліфікаційним вимогам.

Згідно зі змінами, держорган приватизації підписує акт приймання-передачі акцій з покупцем пакета акцій, видає розпорядження депозитарній установі про виконання облікової операції з переказу акцій на рахунок переможця конкурсу.

Распоряжение, Приказ, Решение от 15.03.16 г. № 295, 4-рп, 526.docx

Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали