• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Змінено Порядок формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів

Редакція

06.09.2017 241 0 0

Мінфін прийняв наказ від 27.07.2017 № 664 «Про внесення змін до Порядку формування Єдиного реєстру розпорядників бюджетних коштів та одержувачів бюджетних коштів».

Документ виклав в новій редакції форму Реєстраційної картки розпорядника бюджетних коштів (одержувача бюджетних коштів).

Також встановлено, якщо одержувач бюджетних коштів не перебував у мережі три попередні бюджетні періоди та не включений до мережі на поточний бюджетний період, а також не має залишків бюджетних коштів на рахунках і бюджетної заборгованості, орган Казначейства, в якому він зареєстрований, закриває відповідну Реєстраційну картку в Єдиному реєстрі.

Орган Казначейства може перереєструвати одержувача бюджетних коштів в Єдиному реєстрі на підставі поданих ним документів, визначених пунктом 2.1 глави 2 цього Порядку. При цьому код за Єдиним реєстром не змінюється.

Якщо розпорядник бюджетних коштів (одержувач бюджетних коштів) не включений до мережі протягом десяти попередніх бюджетних періодів, орган Казначейства, в якому він зареєстрований, виключає  до 01 березня наступного бюджетного періоду інформацію щодо такої установи з бази даних Єдиного реєстру. При цьому код за Єдиним реєстром може бути використаний для реєстрації інших розпорядників бюджетних коштів (одержувачів бюджетних коштів).

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали