• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Форми та Порядок повідомлення про відповідність зазнають змін

ред. Uteka.ua

03.08.2016 165 0 0

Мінекономрозвитку оприлюднило проект постанови Кабміну "Про затвердження форми та Порядку повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства".

Метою проекту постанови є визначення процедури повідомлення адміністратора або відповідного дозвільного органу про відповідність матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства як у паперовому, так і в електронному вигляді за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку, з урахуванням норм чинного законодавства.

Документ визначає, що матеріально-технічна база суб'єкта господарювання - це земельні ділянки, будівлі, приміщення, матеріальні ресурси, засоби виробництва і документи, необхідні для здійснення певних дій щодо здійснення господарської діяльності або її видів.

Суб'єкт господарювання має право здійснювати господарську діяльність, за винятком окремих видів господарської діяльності, визначених чинним законодавством, без отримання документа дозвільного характеру на підставі подання декларації відповідності матеріально-технічної бази. Він може подавати декларацію в електронній або паперовій формі на вибір.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали