Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Щорічний перерахунок пенсій з 1 березня можуть відновити

Редакція

18.07.2016 151 0 0

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав законодавчу ініціативу народних депутатів, спрямовану на підвищення розмірів пенсій та збереження пенсійних гарантій, наданих при працевлаштуванні.

Члени Комітету за результатами обговорення підтримали за основу, як найбільш оптимальний, проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення системи пенсійного забезпечення, встановлення єдиних принципів призначення пенсій та запровадження накопичувального рівня пенсійного страхування», № 4608-1.

Цим законопроектом, який, в разі прийняття, набере чинності з 1 липня 2017 року, пропонується поновити проведення щорічних перерахунків пенсій з 1 березня у зв’язку зі зростанням середньої заробітної плати в Україні.

Крім того, проектом пропонується врегулювати правову прогалину, що виникла з 1 червня 2015 року у зв’язку зі скасуванням пенсійного забезпечення за «спецзаконами». Водночас, для працівників, які вже відпрацювали на той час необхідний стаж та сплатили внески за підвищеною ставкою, пропонується зберегти надані пенсійні гарантії.

Джерело: http://rada.gov.ua/news/Novyny/133342...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали