• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

До 1 квітня новітні моделі РРО зареєструють в Держреєстрі. Затверджено перелік

28.03.2019 234 0 0

РРО та новітні технології: запитання й відповіді


Мінфін затвердив Перелік новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, які беруть участь в експериментальному проекті (наказ від 26.03.2019 р. № 121).

Він налічує 8 моделей. ДФС доручено до 1 квітня 2019 року забезпечити реєстрацію в Держреєстрі РРО цих новітніх моделей.

Нагадаємо що учасниками експериментального проекту є виробники (постачальники) та користувачі новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, зокрема удосконалених комп'ютерно-касових систем, які виявили заінтересованість щодо участі в експериментальному проекті. Вимоги щодо новітніх моделей комплексів на період експериментального проекту встановлені пунктом 7 Порядку реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, затвердженого Постановою КМУ від 13.06.2018 р. № 472

https://www.minfin.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали