• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Для отримувачів компенсації банківських відсотків скасовано ліміт доходу в 20 млн грн

19.05.2020 49 0 0

Відповідні зміни внесено до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, затвердженого постановою КМУ від 29.04.15 р. № 300 (далі – Порядок № 300).

Претендент на отримання компенсації, який не займається тваринництвом, більше не має дотримуватися умови щодо ліміту чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік в розмірі до 20 млн грн. Компенсація надається суб’єктам АПК – юрособам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, а також фізособам-підприємцям, які провадять діяльність (п. 3 Порядку № 300):

  • або у галузях тваринництва та використали кредитні кошти для покриття поточних витрат та витрат капітального (інвестиційного) характеру, пов’язаних із цією діяльністю;
  • або в інших галузях сільського господарства (крім тваринництва). 

При цьому максимальна сума компенсації протягом бюджетного року становить (абзаци п’ятий – сьомий п. 4 Порядку № 300 у новій редакції):

  • для суб’єктів, які займаються тваринництвом, – 15 млн грн;
  • для всіх інших – 5 млн грн.

Інші норми Порядку № 300 не змінилися. Розгорнутий аналіз порядку отримання компенсації банківських відсотків за даною програмою див. у «Здешевлення кредитів для аграріїв у 2020 році» .

Постанова КМУ від 13.05.20 р. № 361 набуває чинності з дня опублікування. На момент публікації матеріала офіційно не опублікована.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали