• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Дані публічної кадастрової карти отримали офіційний статус

13.02.2020 251 0 0

Кабінет міністрів України надав офіційний статус геопросторових даних кадастрів та інформаційних систем, розміщених на картографічній основі Державного земельного кадастру.

Ухвалення постанови КМУ - важливий крок на шляху побудови єдиної державної інформаційної системи, яка б містила просторові дані різних кадастрів та інформаційних систем. Це гарантує можливість надання статусу офіційних даних інформації, що міститься в інформаційних шарах Публічної кадастрової карти. Зокрема, про об'єкти природно-заповідного фонду, обліку лісів, родовищ, запасів і корисних копалин.

Крім цього, вищезазначеною постановою Кабмін вводить можливість реалізації пілотного проекту Госгеокадастра по національну інфраструктуру геопросторових даних.

На сьогодні Госгеокадастром ведеться робота зі створення окремих інформаційних шарів про мережі автомобільних доріг і об'єктах енергетичної інфраструктури, що надасть можливість отримувати оперативну інформацію про транспортній системі України, стан доріг, об'єктах дорожнього сервісу, планувати розвиток міст і дасть спростити процедуру підключення до електромереж.

Такий крок створює можливості для забезпечення ефективного прийняття управлінських рішень органами державної влади та місцевого самоврядування при розпорядженні землями, а також задоволення потреб власників і користувачів земельних ділянок в достовірної та повної інформації про кількісні та якісні характеристики цих земельних ділянок.

land.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали