Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Через портал DATA.GOV.UA громадяни зможуть отримати інформацію про діяльність органів влади

Редакція

01.12.2016 198 0 0

Упорядкування роботи Єдиного державного порталу відкритих даних DATA.GOV.UA - ще один крок до відкритості та прозорості органів влади, до європейських принципів поширення публічної інформації. Прийнято урядову Постанову «Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних».

Документом затверджено порядок ведення Єдиного державного порталу відкритих даних, визначено функціональні обов’язки держателя, адміністратора порталу та розпорядників інформації.

На порталі розміщено понад 8 тис. наборів даних та зареєстровано більше 900 розпорядників інформації. Через портал DATA.GOV.UA органи влади мають максимально відкрити для громадян доступ до інформації про свою діяльність.

Довідково

Портал DATA.GOV.UA призначений для забезпечення надання доступу до публічної інформації у формі відкритих даних та передбачає доступ до інформації органів влади з можливістю її наступного використання. Розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах. Державним агентством з питань електронного урядування створено та забезпечується функціонування Єдиного державного порталу відкритих даних.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали