Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Атестація лікарів, провізорів та медсестер у 2021 році

23.03.2021 1237 0 1

З 2021 року з дотриманням протиепідемічних заходів на період дії карантину проводяться атестації на визначення знань та практичних навичок з присвоєнням (підтвердженням):

  • звання «лікар-спеціаліст», а також присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії лікарів;
  • фаху «провізор-спеціаліст», а також присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії провізорів та фармацевтів;
  • кваліфікаційної категорії молодших спеціалістів з медичною освітою;
  • звання «спеціаліст», а також присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють у сфері охорони здоров'я.

Якщо строк дії посвідчень про кваліфікаційну категорію та сертифікатів медичних працівників сплив у період дії карантину та був подовжений на один рік, то вони мають право атестуватися до закінчення строку дії цього подовження.

Відповідні норми містить наказ МОЗ від 19.01.2021 р. № 74 (далі - наказ), який набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Графік засідань атестаційних комісій для розгляду документів, які були подані на чергову атестацію, але не були розглянуті у зв'язку з карантином, будуть затверджені та опубліковані на офіційному вебсайті закладу, при якому створено комісію, в одноденний термін з дати набрання чинності цим наказом. Перше засідання атестаційних комісій проведуть не пізніше ніж через 10 днів з дати набрання чинності цим наказом.

Також встановлено, що особисте освітнє портфоліо за відповідний річний період лікар подає для щорічної перевірки до відділу кадрів за місцем роботи до 1 березня. У 2021 році строк подання особистого освітнього портфоліо подовжується на місяць з дати набрання чинності цим наказом.

moz.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали