• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Активи неплатоспроможних банків реалізовуватимуть з використанням ProZorro

ред. Uteka.ua

29.06.2016 148 0 0

24 червня, відбулося підписання Меморандуму щодо намірів співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації активів неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються.

Підписаний Меморандум відкриває шлях до важливих змін у системі реалізації активів банків, що знаходяться в управлінні Фонду гарантування. Результатами співпраці має стати створення та впровадження нової електронної Системи торгів, які здійснюватимуться за стандартами і принципами, що лежать в основі системи електронних публічних закупівель ProZorro.

Команда, яка займалася розробкою і впровадженням ProZorro, буде брати безпосередню участь у створенні нової системи.

У результаті – будуть створені єдині правила роботи організаторів торгів. За рахунок спрощення доступу бірж та всіх зацікавлених інвесторів до інформації про виставлені на продаж активи, підвищиться конкуренція. У свою чергу це сприятиме збільшенню надходжень від продажу, що дозволить Фонду гарантування повернути державі кошти, запозичені для виплати відшкодування вкладникам, та у більш повній мірі задовольнити вимоги кредиторів неплатоспроможних банків. Крім того, буде забезпечено повноцінний відкритий доступ громадськості до інформації про результати торгів з реалізації активів.

Докладніше дивись за посиланням: http://www.bank.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали