• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Заповнення посередниками звіту з працевлаштування за ф. №1-ПА

05.11.2019 269 0 0

Відповідно до п. 4 ч. 4 ст. 36 та ч. 4 ст. 53 Закону «Про зайнятість населення», пп. 6 п. 9 Ліцензійних умов №1060, з метою удосконалення методів організації та порядку збору даних у сфері трудової міграції, що використовуються органами державної влади, Міністерством соціальної політики України виданий Наказ № 851, яким затверджено:

  • форму звітності № 1 - ПА (квартальна) «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні» (далі - форма звітності № 1 - ПА);
  • порядок подання форми звітності № 1 - ПА.

Так, державна служба зайнятості щороку надає Державній службі України з питань праці - відомості про суб’єктів господарювання, що не надали у звітному періоді або подали з порушенням терміну інформацію за формою звітності № 1-ПА.

В свою чергу Державна служба України з питань праці в порядку, встановленому законодавством, забезпечує вжиття заходів реагування (проводить перевірки) до суб’єктів господарювання, які не подали у звітному періоді або подали з порушенням терміну інформацію за формою звітності № 1 - ПА, та інформує Міністерство соціальної політики України і Державну службу зайнятості (Центральний апарат) про виконану роботу.

dp.dsp.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали