Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Важливі роз'яснення ДФС на 30 грудня 2016 року

Редакція

30.12.2016 1197 0 0

Передноворічні поради ДФС, звітність з податку на прибуток за 2016 рік, деклараційна кампанія-2017, оподаткування корпоративів - фахівці Uteka зробили добірку найбільш важливих роз'яснень у зручній табличній формі.

Реквізити

Назва

Суть раз'яснення

Податок на прибуток

ДФС у Черкаській області

Передноворічні поради фіскальної служби
 

 

Вартість дарунків, дорожчих за 110,24 грн.відповідні органи державної влади, органи місцевого самоврядування, громадські (у тому числі профспілкові) організацій та створені ними заклади здоров'я і культури, що утримуються за рахунок коштів відповідних бюджетів відображають у податковому розрахунку за ф. 1ДФ з ознакою доходу «126». Вартість дарунків, що не перевищує 110,24 грн. відповідно відображається у податковому розрахунку за ф. №1ДФ за ознакою доходу «160».

ДФС у Дніпропетровській обасті

Про подання податкової звітності з податку на прибуток за 2016 рік

При складанні та поданні на паперових носіях розрахунків податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво після рядка 2 заголовної частини розрахунку платнику рекомендується зазначати на бланку самостійно слова «Базовий звітний період квартал» або «Базовий звітний період рік». Відповідно, якщо для розрахунку за 2016 рік зазначено слова «Базовий звітний період квартал», то граничним строком подання буде 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем 2016 року, а якщо «Базовий звітний період рік», то граничним строком подання буде 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем 2016 року.

Доходи

https://www.facebook.com

Деклараційна кампанія – 2017!

У 2016 році податок на доходи фізичних осіб справляється за єдиною ставкою 18 відс. Також із суми доходу утримується військовий збір за ставкою 1,5 відс. Ставка єдиного внеску 22 відс. до бази нарахування на фонд оплати праці (виключення 8,41 відс. – з доходів найманих працівників – інвалідів; 5,3 відс. – підприємства УТОГ, УТОС та 5,5 відс. – громадські організації інвалідів). Утримання внеску із заробітної плати працівника не проводиться. На виплати за цивільно-правовими договорами також нараховується 22 відс. єдиного внеску.

ДФС у Херсонській області

Корпоратив за рахунок працедавця: податкові наслідки для працівників

 

Вартість святкового вечора (банкету, корпоративу), який проводиться працедавцем для своїх працівників, не включається до складу загального місячного оподатковуваного доходу цих працівників.

ПДВ

ДФС у Харківській області

Реорганізація платника: що з ПДВ?

Такий платник не здійснює ні нарахування податкових зобов’язань на товари/послуги, необоротні активи, суми податку за якими були включені до складу податкового кредиту, і які не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності такого платника податку, ні зменшення податкового кредиту за операціями з їх придбання. При цьому у разі якщо в результаті реорганізації усі майнові права та обов’язки одного платника ПДВ переходять в повному обсязі до іншого новоствореного підприємства – платника ПДВ, який набуває прав і обов’язків цього реорганізованого підприємства, то така операція не є об’єктом оподаткування ПДВ. В інших випадках передача майна підприємства є об’єктом оподаткування ПДВ та оподатковується у загальновстановленому порядку.

РРО

ДФС у Львівській області

 До уваги суб'єктів господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу валюти!

 

Суб'єкти господарювання, які здійснюють операції з купівлі-продажу готівкової іноземної валюти, зобов'язані з 17 грудня 2016 року при здійсненні зазначених операцій застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

Податок на нерухомість

Лист ДФС від 12.12.2016 р. № 39533/7/99-99-12-03-05-17

 

Уточнення показників декларації з податку на нерухоме майно

 

Відповідно до алгоритму контролю податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, не розносяться в автоматичному режимі уточнюючі податкові декларації, які мають у будь-якому рядку колонки 2 декларації одночасно з типами об’єкта житлової нерухомості за кодами від 1 до 3 також типи нежитлової нерухомості за кодами від 4 до 9.

 

Земельний податок

ДФС в Івано-Франківській області

Чи має право єдинник виправити помилково нараховані ПЗ з земельного податку?

Якщо юридична особа – платник єдиного податку третьої групи, який набув право власності або постійного користування на земельну ділянку з 01.01.2016 та є власником будівель, споруд (їх частин), розташованих на такій земельній ділянці, надає в оренду нерухоме майно на підставі укладеної цивільно-правової угоди, а у цій угоді передбачено, що орендар також користується земельною ділянкою, то такий платник, керуючись п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 ПКУ має право подати уточнюючу податкову декларацію на зменшення податкових зобов’язань з плати за землю, за умови, що надання в оренду нерухомого майна є одним із видів господарської діяльності орендодавця.

Також читайте:

Важливі роз'яснення ДФС на 23 грудня 2016 року
Індексація аліментів у твердій грошовій сумі
Уточнення показників декларації з податку на нерухоме майно
Для неповного робочого часу тривалiсть роботи напередоднi святкових i неробочих днiв не скорочується
До уваги підприємців – платників єдиного податку другої та третьої груп

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали