Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Важливі роз'яснення ДФС на 17 березня 2017 року

Редакція

17.03.2017 1106 0 0

Реєстрація нових ПН, виправлення помилок у звітності, заповнення декларації з податку на прибуток, дотації для сільськогосподарських товаровиробників, податкові консультації, перевірки-2017 - фахівці Uteka зробили добірку найбільш важливих роз'яснень у зручній табличній формі.

Реквізити

Назва

Суть раз'яснення

 

НДС

Вісник податкової служби

До уваги платників ПДВ! З 16 березня реєстрація ПН за новою формою

Починаючи з 16.03.2017 р., податкові накладні/розрахунки коригування прийматимуться до реєстрації в ЄРПН за новою формою.

ДФС у Тернопільській області

Розрахунок коригування до помилкової податкової накладної: право на кредит
 

 

Якщо допущені помилки не дають можливість ідентифікувати здійснену операцію, її зміст, період, сторони та суму податкових зобов’язань, то право на податковий кредит на підставі податкової накладної виникає лише після виправлення помилок шляхом складання до податкової накладної розрахунку коригування та реєстрації його в ЄРПН. Термін формування податкового кредиту по такій накладній не може бути пізніше 365 календарних днів з дати складання податкової накладної.

ЄСВ

Вісник податкової служби

Виправлення помилки у звіті з ЄСВ

 

Якщо працівником виконано місячну норму праці, йому мають нарахувати заробітну плату не нижче розміру мінімальної заробітної плати.

Податок на прибуток

Лист ДФС від 03.03.2017 р. N 4497/6/99-99-15-02-01-15

Особливості заповнення грифа "Затверджено" декларації з податку на прибуток

У разі внесення до форми декларації лише окремих змін (без викладення її у новій редакції), у грифі "Затверджено" форми декларації посилання на наказ Міністерства фінансів України, яким було затверджено зміни, не є обов'язковим.

Податкові консультації

ДФС у Харківській області

 

З 1 квітня індивідуальні податкові консультації надаються по-новому

скорочено термін надання контролюючими органами безоплатної податкової консультації за зверненням платників податків з 30 до 25 календарних днів, що настають за днем отримання такого звернення даним контролюючим органом.

Дотації

ДФС в Хмельницькій області

Щодо дотації для сільськогосподарських товаровиробників

 

Заява про внесення сільськогосподарського товаровиробника до Реєстру отримувачів бюджетної дотації подається протягом 5 календарних днів після граничного терміну подання податкової звітності з податку на додану вартість в електронній формі або паперовому вигляді, тобто вперше таку заяву можна буде подати в період з 21.03.2017 року до 25.03.2017 року.

Перевірки

ДФС в Тернопільській області

Кого оминуть перевірки у 2017 році

Заборона на проведення планових та позапланових перевірок суб’єктів господарювання (в тому числі проведення перевірок органами Державної фіскальної служби України) поширюється також на суб’єктів господарювання, які здійснили державну реєстрацію зміни місцезнаходження з території проведення антитерористичної операції на територію, підконтрольну Україні, і які втратили первинну документацію щодо здійснення ними господарської діяльності на території та в період проведення антитерористичної операції.

Працевлаштування

Управління Держпраці в Хмельницькій області

Пам’ятка для роботодавця щодо належного працевлаштування

 

Консультації щодо належного оформлення трудових відносин можна отримати за телефоном Відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів (0382) 76-50-95.

Також читайте:

Важливі роз'яснення ДФС на 10 березня 2017 року
Чого чекати за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД?
По чему распознать новую налоговую накладную
Вихідна допомога
Підстави для проведення фактичної перевірки
Спадщина: кому і коли необхідно поділитися дарованим
Особливості декларування з податку на прибуток за 2016 рік
Мораторій-2017: питання та відповіді
Чи можна виправляти помилки в уже перевіреному податковому періоді?

 

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали