Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

У січні платники акцизного податку вперше звітуватимуть за новою формою декларації

Редакція

05.01.2017 413 0 0

Головне управління ДФС у Сумській області нагадує, що 22.11.2016 року  набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 26.09.2016 № 841, яким у новій редакції викладено форму декларації акцизного податку, Порядок її заповнення та подання.

Щодо подання звіту за новою формою, то до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Базовий податковий період для сплати акцизного податку відповідає календарному місяцю.

Платники акцизного податку, вперше подають декларацію акцизного податку за новою формою не пізніше 20 січня 2017 року за грудень 2016 року.

         При цьому звертаємо увагу платників на те, що Декларацію доповнено двома новими додатками:

         - Розрахунок суми акцизного податку з реалізації пального відповідно до підпункту 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 ПКУ (Додаток 1-1 до декларації акцизного податку);

         - Заява про порушення особою, яка реалізує пальне, порядку заповнення та/або порядку реєстрації акцизної накладної/розрахунку коригування (Додаток 9 до декларації).

Джерело: http://sumy.sfs.gov.ua/media-ark/news...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали