• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Послуги ФОП з прибирання будинків юридичним особам: чи потрібен РРО?

05.04.2021 71 0 0

Якщо оплата за надані юридичним особам послуги з прибирання будинків надходить шляхом безготівкового переказу коштів на розрахунковий рахунок суб’єкта господарювання через касу банку або через банківський термінал самообслуговування, то РРО можна не застосовувати.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 04.03.2021 р. № 820/ІПК/99-00-07-05-01-06

Державна податкова служба України розглянула Ваше звернення    від … на отримання індивідуальної податкової консультації з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), і в порядку ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) повідомляє.

Згідно зі зверненням фізична особа – підприємець є платником єдиного податку 3 групи та надає юридичним особам послуги з прибирання будинків.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали