• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Зазначення номенклатури товару у ПН при отриманні переплати

ред. Uteka.ua

12.06.2017 864 0 0

ДФС у листі від 02.06.2017 р. № 453/ІПК/28-10-01-03-11 нагадала, що податкова накладна складається на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).

При цьому, податкова накладна повинна містити загальні дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, що вказані в первинних документах, та в частині, яка оплачена контрагентом-покупцем.

Тобто, при отриманні попередньої оплати у графі 2 податкової накладної "Номенклатура товарів/послуг продавця" вказуються дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, а саме повинний бути відображений перелік товарів згідно укладеному договору, який після фактичної поставки товару необхідно відкоригувати.

До графи 6 вносяться дані щодо кількості (об'єму, обсягу) постачання товарів/послуг.

У разі складання податкової накладної на повне постачання послуги або на суму коштів, що надійшла на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) у повному обсязі, у графі 6 податкової накладної зазначається "1".

У разі складання податкової накладної на часткове постачання послуги або на суму попередньої оплати частини вартості послуги у графі 6 зазначається відповідна частка наданої (оплаченої) послуги у вигляді десяткового дробу. Наприклад, у разі постачання частини послуги, яка відповідає половині обсягу, вказаного у договорі, або у разі отримання суми попередньої оплати у розмірі половини договірної вартості послуги у графі 6 вказується число "0,5".

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали