• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Реекспорт товарів: податкові наслідки

Як оподатковуються ПДВ операції з вивезення товарів в митному режимі реекспорту?

Операції з вивезення товарів у митному режимі реекспорту (за винятком операцій з вивезення відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 86 Митного кодексу України (далі – МКУ)), підлягають звільненню від оподаткування ПДВ. Платник податку, що скористався своїм правом на податковий кредит за такими товарами, і в подальшому здійснює їх вивезення у митному режимі реекспорту, повинен нарахувати ПДВ у податковому періоді, на який припадає таке вивезення. При цьому, база оподаткування за такою операцією визначається виходячи із ціни придбання таких товарів.

Операції з вивезення товарів у митному режимі реекспорту відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 86 МКУ оподатковуються за нульовою ставкою податку.

Таку відповідь надано податківцями у ЗІР, категорія 101.09.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали