Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Розміри штрафів для рієлтерів

28.10.2020 61 0 0

За пп. 170.1.6 ПКУ суб'єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов'язані надсилати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації. Роблять в строки, передбачені для подання податкового розрахунку.

Наказом №497 затверджено форму Інформації суб'єктів господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов'язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтерів), про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди).

Відповідно до пп. 49.18.2 ПКУ податковий розрахунок за базовий звітний (податк овий період), що дорівнює календарному кварталу, подається протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

За порушення порядку та/або строків подання зазначеної інформації, відповідно до ст.119-1 ПКУ, рієлтер несе відповідальність: це тягне за собою накладення штрафу в розмірі 680 гривень за кожне таке порушення. Ці ж дії, вчинені суб'єктом, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу 1360 гривень за кожне таке порушення.

od.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали