• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

«Прострочене» податкове повідомлення-рішення податківці вважають правомірним

Лист ДФС від 15.02.2016 № 3220/6/99-99-10-03-02-15

Порушення строку прийняття податкового повідомлення-рішення контролюючого органу не повинні сприйматися як безумовні підстави для висновку щодо протиправності такого рішення.

Так вважають податківці, стверджуючи, що податкове повідомлення-рішення є правомірним навіть у разі, коли порушено строки його прийняття, передбачені пунктом 86.8 Податкового кодексу України (ПК). За умови, що таке рішення прийняте контролюючим органом у межах компетенції та з його форми можна чітко встановити його зміст, зокрема, порушення законодавства, згідно з яким визначено грошове зобов’язання платника податків, суму такого зобов’язання.

Довідково: податкове повідомлення-рішення приймається керівником контролюючого органу (його заступником) протягом десяти робочих днів з дня, наступного за днем вручення платнику податків акта перевірки (за результатами фактичної перевірки — з дня реєстрації/надходження акта такої перевірки до контролюючого органу за основним місцем обліку платника). А за наявності заперечень посадових осіб платника податків до акта перевірки — протягом трьох робочих днів, наступних за днем розгляду заперечень і надання (надсилання) письмової відповіді платнику податків (п. 86.8 ПК).

Джерело: http://golovbukh.ua/news/prostrochene...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали